Veloforums

It is currently October 23rd, 2018, 1:29 pm
Board index | View unanswered posts |

Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Steel izbrauciens
PostPosted: March 16th, 2016, 4:20 pm 

Iekopēju "Pārdod" sadaļā pie velotirdziņa topika aizsākto sarunu par iespējamo steel izbraucienu Aprīlī.

Ideja pavisam vienkārša - atnākot pavasarim (varētu raudzīties uz Aprīļa beigām), visi steel loveri sanāk kopā ar saviem saķūnētajiem ričukiem un koleģiāli, apbrīnojot viens otra ričukus, izbrauc kādu loku, teiksim līdz Jūrmalai un atpakaļ. Tā būtu lieliska iespēja apzināt steel loveru loku, redzēt vienam otru vaigā, kā arī atrādīt to labāko no labākā, kas nu kuram ir.

Kā iespējamu vienīgo nosacījumu varētu noteikt, ka piedalīties var tikai ar steel, kas ražoti pirms, teiksim, 1995. gada (protams, šeit var diskutēt) un jāievēro visi ceļu satiksmes noteikumi, lai pārējie satiksmes dalībnieki neuzskatītu, ka vintage steel loveri ir tādi paši vējagrābšļi un agresīvi riteņbraucēji kā dažs labs cits.

Atliek tikai noteikt datumu, pulcēšanās vietu un maršrutu. Pa vidu kādu spotu, kur pačilot un vakarā spotu āfterītim.

Mans piedāvājums - datums - 23. aprīlis; pulcēšanās pie chapi Teikā; maršruts - pa velo celiņu līdz Jūrmalai un atpakaļ.

Datums, plakāts un events facebook'ā noteikti sekos!

Ieteikumi laipni gaidīti!

Profile  

Post subject: Re: Steel izbrauciens
PostPosted: March 16th, 2016, 5:51 pm 

ideja ļoti laba! Man patīk! :3

tik vajadzētu atrunāt kritēriju ar kādiem velo drīkst un kādiem nē. :D
road vai fixed, vai abi der?

vai šosejnieks, kurš pārtaisīts par fiXXXXīti der vai nē? vai tomēr skaitās pie vintidž stīīl velosipēda ar kuru var piedalīties kopīgajā braucienā.
jābūt ir pilnīgi autentiskam. vai tomēr tomēr var būt kādas pielaides no normas?
var der steel trek ritenis, kuram no vecā kaluma ir palicis tik rāmis un dakša, bet pārējās daļas ir no šī gadsimt?

bet, jā. esmu par!
kā arī ieteikums veidot pulcēšanās vietu kaut kur centrā jeb tuvāk upei, lai Pārdaugavas kungiem nav jāmēro garais cauri visai Rīgai. :)

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 8:42 pm 

Tiem Pārdaugavas kungiem, kuriem gaļaks mīt līdz Chapi varētu uztaisīt vienkāršu tikšanās punktu pa ceļam uz Jūrmalu, jo tā pat caur Pārdaugavu sanāks mīt.
Teiksim izbrauc no teikas 12.00, pitstops pie Olimpijas 13.00, kur pievienojas Pārdaugavas kungi, un tālāk visi priecīgi līdz Jūrmalai.
p.s. ja man kāds var aizdot pakaļējo ratu un grupu, tad esmu gatavs.
edit2: nejaukšos autentisko vēsturnieku rindās, pat ja gribas uz to tiekties, bet maciņš neļauj.

Last edited by daaaaaavis on March 16th, 2016, 10:28 pm, edited 3 times in total.

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 8:49 pm 

tieši tā. var satikties kaut kur pa ceļam un braukt kopā tālāk.

Par tiem ričukiem un autentiskumu, tas patiesi ir kas tāds, ko vajadzētu izrunāt. Manuprāt, visiem pārējiem riteņbraucējiem pietiek pasākumi, kur kājas izlocīt - kritiskā masa, tvīda brauciens, šķiet, ka ir arī fiksīšiem kaut kādas sabraukāšanās.

Es to vairāk biju domājis kā pure vintage steel road bikes braucienu - kaut ko līdzīgu l'eroica tikai Latvijas mērogā un ar salīdzinoši ne tik stingriem ekipējuma nosacījumiem. Lai veco šosejas velosipēdu cienītājiem aizsāktos tāds sava veida pasākums, kur visi kaislīgākie atbalstītāji varētu sanākt kopā.

Bet te var mierīgi izteikt domas un diskutēt. Tāpēc arī aizsāku šo diskusiju. Prom jau nevienu nedzīs, bet sajusties neērti pašam var nākties gan :D

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 9:08 pm 

Ja pasākums notiek tad es piesakos pulkam.Iesaku ievietot ziņu arī iekš xc.lv,tur gan jau arī būs gribētāji.

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 9:22 pm 

es no laukiem, un tādu neērtumu nepazīstu :lol: būtu vēlams izteikties skaidrā latviešu valodā, jo velo braucēju svešvārdus nesaprotu. Man ir HVZ Rekorda rāmis un dakša + plus vēl šis tas pavecs uz vēlos(iespējams :D ) es ar to varu maukt vai tas tomēr neietilpst šitajā kategorijā?

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 9:42 pm 

Zalic wrote:
es no laukiem, un tādu neērtumu nepazīstu :lol: būtu vēlams izteikties skaidrā latviešu valodā, jo velo braucēju svešvārdus nesaprotu. Man ir HVZ Rekorda rāmis un dakša + plus vēl šis tas pavecs uz vēlos(iespējams :D ) es ar to varu maukt vai tas tomēr neietilpst šitajā kategorijā?

Nekas vēl nav akmenī cirsts, bet, kā norādīju iepriekš, sākotnējā ideja bija taisīt izbraucienu tikai veclaicīgajiem šosejas/sporta velosipēdiem.

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 9:44 pm 

Zalic wrote:

Pēc autora-bleķa šosejnieku pasākums.Pieļauju ka rekords tev ir fixits.

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 9:51 pm 

churbaks wrote:
Zalic wrote:

Nekas vēl nav akmenī cirsts, bet, kā norādīju iepriekš, sākotnējā ideja bija taisīt izbraucienu tikai veclaicīgajiem šosejas/sporta velosipēdiem.

Varētu papildināt ar prasībām:
Ķivere
Atsarojoša veste/drēbes/lampiņa

Nu tā lai tas ir normāls šosejnieku izbrauciens un nenolasās pīpmaņi flaneļos un džinsās.

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 9:52 pm 

Rekords ir tads kadam jabut, fiksets un bez bremzem un bremzu caurumiem :) ramis neparkrasots ar atentisku rusu :lol: un rekords ir sporta, taka itka iederas

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 10:06 pm 

Rolanc wrote:
churbaks wrote:
Zalic wrote:

Varētu papildināt ar prasībām:
Ķivere
Atsarojoša veste/drēbes/lampiņa

Nu tā lai tas ir normāls šosejnieku izbrauciens un nenolasās pīpmaņi flaneļos un džinsās.

Jā, par ķiveri un atstarojošiem elementiem piekrītu, bet par apģērbu un kājstarpes noberztības pakāpi katrs pats varētu uztraukties. Kaut kādus pamata vienojošos elementus varētu noteikti - 1) šosejas velo, kas vecāks par, piemēram, 1995. gadu; 2) ķivere; 3) atstarojoši elementi, bet galējībās un reglamentētā outfitā gan nevajadzētu ieslīgt.

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 10:20 pm 

man jau liekas, ka nevajadzētu diskriminēt trek riteņus, kas tiešām ir attiecīgi nokomplektēti un ieturēti attiecīgajam laika periodam.

kā ari uzskatu, pie šī attiecīgā pasākuma nederētu mīīt veidīgie steel velo un šosejnieki, kuriem noņemti ātrumi un pakaļā ielikta novatek rumba, jo tā vairs nav vēsture, bet gan modes tendence.

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 10:40 pm 

Perkat konkordi - viewtopic.php?f=11&t=2321 lai var paspet sabuvet.
Steel is more real with Columbus tubing! :geek:

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 10:46 pm 

tad pasākums šosejas velo kuri sabūvēti uz ramjiem kuri ražoti līdz 1995. gadam un visi fiksētie, salieķi utt atkritīs :)

Profile  

PostPosted: March 16th, 2016, 11:04 pm 

Zalic wrote:
tad pasākums šosejas velo kuri sabūvēti uz ramjiem kuri ražoti līdz 1995. gadam un visi fiksētie, salieķi utt atkritīs :)

jā, tieši tā.

Tad vēl varētu padiskutēt par iespējamo maršrutu - kur labāks asfalts, interesantāks ceļš?

Man padomā pagaidām ir Rīga - Jūrmala - Rīga pa veloceliņu vai Rīga - Mangaļi - Rīga pa veloceliņu. Droši izsakiet domas par labākiem variantiem.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]