Veloforums

It is currently April 24th, 2018, 11:48 am
Board index | View unanswered posts |

Post new topic Reply to topic  [ 882 posts ]  Go to page Previous  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  Next
Author Message
 Post subject: Re: Uzdod jautājumu
PostPosted: October 12th, 2017, 9:40 pm 

Kāds atceras, kad XC forumā reklamējās čalis, kas karbona rāmjus labo un visādi citādi ņemas ar karbonu? Kaut kur Ogrē nebij, ja man atmiņa neviļ? Labprāt tagad rokā sadabūtu kontaktus. Paldies.

Colnago? Never heard of it,
you want a create mate.

Profile  

PostPosted: October 12th, 2017, 9:46 pm 

Look, domāju ka Rīgā, labojot labi

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 12:30 am 

e-pasts: raimonds@kalnusports.lv
LOOK 292O3I3I
Vēlams rakstīt e-pastu pa tiešo (nevis PM), var arī zvanīt.

Look ir vienīgais, kura kontaktus varu atrast internetā, bet ir vēl viens džeks točna.

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 12:53 am 

Piedāvāju mana mīļākā foruma biedriem izklaides vakaru!

Vakara mērķis - atrisināt sāpi, kas man naktīs neļauj gulēt apmēram gadu, tas ir, dabūt normālas bremzes oldskūlajam cx Diamant a.k.a Empella

Pieejamie materiāli - pamatā paraudzēts sajūgt kopā ST-5600 ar Shimano CX50 bremzēm, bet vēl uz doto brīdī ir pieejami 6500, 7600 šifteri un čupa ar visādām bremzēm (kaut kādas tektro canti, mini v breiki, paša rāmja laika Weinmanni)

Pa lielam joks, bet es netieku skaidrībā, kā var būt tā, ka ar visādiem šifteriem un bremzēm visu laiku sanāk, ka hēbeļa gājiens ir par īsu. Ultegras šifteri bremzēja ok, ja klucis bija max 1,5 mm attālumā no aploces malas, tas nozīmē, ka normāli dubļos iebraukt nevar.

Var dirst par līkām rokām, bet ar tām CX50 bremzēm vispār nav kur sačakarēties. Ir visādas teorijas par aploces platumiem, rāmja platumiem, utt., bet kā tas pie velna var mainīt hēbeļa gājienu, man nav skaidrs.

Vēl jau, protams, var viņu nafig pārdot, pārdot arī visus pārējos velo, nopirkt Caad Track un sludināt ielās jaunu fixed gear kultūras vilni.

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 7:52 am 

palasi šito topiku, otrajā lapā ir saruna par bremzēm, bija kaut kur lfgss arī vēlviens topiks par vecajiem cx un bremžu šaizi.

https://www.lfgss.com/conversations/252890/?offset=25

čakars un īsto izskatās ka var atrast piemeklējot trial and error stilā bremzes. mēģini vēl paregulēt tiltiņu augstāk/zemāk, varbūt tas ietekmēs cable pull. :)
ja par mazu gājiens, vari pamēģināt izmantot tās pašas pārejas ko lieto pārslēdzēju gājiena regulēšanai.

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 3:10 pm 

Paldies par info.

Vislabāk patika šī daļa - However, I would prefer to use a more traditional set/style of CX Cantilevers - such as the older Mafac and Dia-Compe models, etc..

Paraudāšu, sabāzīšu visu to savu bremžu čupu vienā vietā un braukšu ar vecajiem Weinamnniem.

Pilnai laimei - no Bike24 atnāca nederīgi Jagwire apvalku gali :D 8 eiro kārtējos nederīgajos apvalku galos, protams, ir sūds, bet man bail iedomāties, cik es tajā velo esmu naudas sagrūdis. Pats bēdīgākais, ka bezjēdzīgi. Trošu savilkšanas jautājums tātad arī vēl joprojām ir aktuāls.

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 8:10 pm 

Jām, diez kas nav. Galu galā varēji jau second hand paņemt mūsdienīgu. Ir pāris labi varianti šobrīd 54-56 izmēros.
Tikko draudzenei paņēmām Fuji cross RC ar Sram Force 1, ultegra 6800 ratiem, tubeless riepām un pat bremzes canti karbona fsa pa 450e.
Tiesa jau 25 min laikā bija rinda, un pierunāju pataupīt uz 2 stundām, knapi dabūjām. :D

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 8:17 pm 

Andris wrote:
Jām, diez kas nav. Galu galā varēji jau second hand paņemt mūsdienīgu. Ir pāris labi varianti šobrīd 54-56 izmēros.
Tikko draudzenei paņēmām Fuji cross RC ar Sram Force 1, ultegra 6800 ratiem, tubeless riepām un pat bremzes canti karbona fsa pa 450e.
Tiesa jau 25 min laikā bija rinda, un pierunāju pataupīt uz 2 stundām, knapi dabūjām. :D

Kur Jūs tādu atradāt? Nu gan iespaidīgs deals!

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 8:19 pm 

Nav vienkāršāk uz kādu lielu servisu aizbraukt paprasīt vai nemetājās kkādi derīgi?

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 8:22 pm 

DRS wrote:
Andris wrote:

Galu galā es tāpat neko nenožēloju, jo viss šis čakars ir normāla pieredze un man tāpat tas ričuks šķiet ļoti patīkama sevis transportēšanas velo. Mežā forši, bet liekas ļoti ciets, tas gan tāpēc, ka vēl joprojām virsū stāv CX Pro riepas. Ir aizdoma, ka 35 mm nelīstu iekšā. Tāpēc vajag karbona CX vai vismaz 29eru :D

Bāc, tas bija domāts edit.

Edit trešo reizi: xxx, ja Tu par apvalku galiem, tad tā noteikti būtu bijis prātīgi izdarīt. Liekas Chapi teica, ka viņam gan jau atradīšoties, bet man tajā brīdī ātrāk sanāca pasūtīt no fričiem nekā aizbraukt uz Teiku :D

Profile  

PostPosted: October 13th, 2017, 8:49 pm 

DRS wrote:
Andris wrote:

FB velobazarā Dion īpašnieks tirgoja. Jā, mega deals! Viss ļoti labā stāvoklī, pabraukts pa slapjumu, bet ne daudz, nebija nolietots. Pārjaucu, satīrīju, kā jauns. Ķēde pat red un braucama vēl.
Meanwhile es CX gonkas braucu ar tiagru. :oops: :)
Iedeva vēl kompakto stūri komplektā un iso burku 1,5 kg. :D

Profile  

PostPosted: October 14th, 2017, 10:40 am 

Andris wrote:
DRS wrote:
Andris wrote:

FB velobazarā Dion īpašnieks tirgoja. Jā, mega deals! Viss ļoti labā stāvoklī, pabraukts pa slapjumu, bet ne daudz, nebija nolietots. Pārjaucu, satīrīju, kā jauns. Ķēde pat red un braucama vēl.
Meanwhile es CX gonkas braucu ar tiagru. :oops: :)
Iedeva vēl kompakto stūri komplektā un iso burku 1,5 kg. :D

Ja dropbāru nav kur likt, dod zināt :D

Profile  

PostPosted: October 20th, 2017, 1:36 pm 

DRS wrote:
Shimano CX50 bremzēm

Tev vajag citas bremzes - ar regulējamu trosītes garumu. šīm ir fiksēts garums un pagrūti regulēt... bet ir otrs variants ar trijstūrīti un trosīti pa vidu. to visu var smuki regulēt, lielaks trijstūris, vai mazāks, gājiens lielaks vai mazāks un arī spēks attiecīgi mazāks vai lielāks.

Profile  

PostPosted: October 20th, 2017, 3:01 pm 

toms wrote:
DRS wrote:
Shimano CX50 bremzēm

Tev vajag citas bremzes - ar regulējamu trosītes garumu. šīm ir fiksēts garums un pagrūti regulēt... bet ir otrs variants ar trijstūrīti un trosīti pa vidu. to visu var smuki regulēt, lielaks trijstūris, vai mazāks, gājiens lielaks vai mazāks un arī spēks attiecīgi mazāks vai lielāks.

No CX50 jau mēgiņu atbrīvoties. Tagad ir virsū vecie Weinmanni, tur visu var regulēt, bet neesmu vēl nopietni pieķēries tai lietai.

Profile  

PostPosted: January 7th, 2018, 9:29 pm 

Image
Kur Rīgā nopirkt Recessed tipa skrūvi priekšējai bremzei(garo)?

Colnago? Never heard of it,
you want a create mate.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 882 posts ]  Go to page Previous  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]