Veloforums

It is currently September 21st, 2018, 5:38 pm
Board index | View unanswered posts |

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: August 7th, 2017, 10:29 am 

Sveiki,

Salauzu vienam no ģimenes velosipēdiem dinamo lukturi, tāpēc nācās vietā meklēt citu. Atradu Axa Blueline 30 lukturi, kuru tad arī vēlējos savienot ar savu velosipēdu, taču radās viens jautājums.

Tas, kā savienot (jauno) priekšējo lukturi ar rumbu ir skaidrs - no luktura nākošie divi vadi (skatīt pirmo attēlu) ir jāievieto plastmasas puļķī (dynamo connector), kuru pēc tam sprauž iekšā rumbā (skatīt otro attēlu zemāk).

Image
Image

Tas, kas man joprojām nav skaidrs - kā savienot priekšējo lukturi ar aizmugurējo. Iepriekš aizmugurējo lukturi ar (nu jau salauzto) priekšējo lukturi savienoja divi vadi, kurus varēja (bija paredzēts) iespraust iekšā pašā lukturī (zem šīs rindkopas esmu pievienojis foto ar vadiem, kas nāk no aizmugurējā luktura).
Image

Jaunais lukturis ir pavisam citāds un tam nav caurumu (ieeju), kur iespraust šos vadus, kas nāk no aizmugurējā luktura. Zemāk esmu pievienojis attēlu ar vadiem, kuri jāsavieno ar iepriekšējā attēlā redzamajiem vadiem, kas nāk no aizmugurējā luktura.
Image

Vai variet, lūdzu, palīdzēt un izskaidrot, kā to ir iespējams izdarīt?

Ac
Krišjānis

Profile  

PostPosted: August 7th, 2017, 10:56 am 

Tev vajadzēs izveidot visticamāk paralēlo slēgumu pašam. Depo var nopirkt uzspraužamos savieniojumus taviem vadu galiem un termo sarūkošo izolāciju. Pameklē gūglē "paralēlais slēgums" . Tas nozīmē vadiņu nomizošanu un vēl jāizdomā kur stratēģiski labāk tos savienojumus izveidot un kā nostriprināt pie rāmja. Vispār tas ir 9 klases skolnieka fizikas uzdevums... varbūt ir kāds draugs, kas mācījies fiziku pamatskolā /

Profile  

PostPosted: August 9th, 2017, 10:14 pm 

Kas tas par balto vadu pie aizmugureja luktura kontaktiem?

Profile  

PostPosted: May 30th, 2018, 9:22 pm 

Aizved pie elektriķa (gan jau tuvumā ir kāda TV remontdarbnīca vai kas līdzīgs), lai savieno. Izmaksas tas tev 2 eur. Ja gribi pats, tad rēķinies ka jāpērk lodāmuru, alvu, kembrikus. Man šis lietas noder, bet vai tev noderēs?

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]